December 15
Date Host Location Contact Competition Type
December 15 BFF Equestrian Team
Co-Host: Grace Ranch

**This show had been rescheduled due to heavy rainfall making arenas unsafe for riding. New date is December 15, 2018**
Silver Rose Ranch 11233 N Newmark Ave. Clovis, CA 93619
6164 E Pontiac Way
Fresno, CA
1-817-988-9473
Zone 10 Region 3 Priority
Upper & Middle School

Prize List
December 15 Endeavors All Equestrian Team
Co-Host: Top Rail
Co-Host: Low Key Farm

***ENTRIES CLOSED AS OF 12/6/2018 SHOW FULL***
Stony Run Fields, 30 Martin Drive, Reinholds, PA 17569
1126 DOGWOOD DR
REINHOLDS, PA
717-405-8914
Zone 11 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
December 16
Date Host Location Contact Competition Type
December 16 BFF Equestrian Team
Co-Host: Grace Ranch

**This show had been rescheduled due to heavy rainfall making arenas unsafe for riding. New date is December 16, 2018**
Silver Rose Ranch 11233 N Newmark Ave. Clovis, CA 93619
6164 E Pontiac Way
Fresno, CA
1-817-988-9473
Zone 10 Region 3 Priority
Upper & Middle School

Prize List
January 5
Date Host Location Contact Competition Type
January 5 Endeavors All Equestrian Team
Co-Host: Second Nature
Co-Host: Low Key Farm
Stony Run Fields
1126 Dogwood Dr
Reinholds, PA
717-405-8914
Zone 11 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
January 5 Elvenstar Farm
Co-Host: Elvenstar OC
Elvenstar Farm 15618 Tierra Rejada Road Moorpark, CA 93021
1891 CHAPEL DR
CAMARILLO, CA
805-479-7310
Zone 10 Region 1 Priority
Upper & Middle School

Prize List
January 6
Date Host Location Contact Competition Type
January 6 Valley Brook Equestrian Center Valley Brook Equestrian Center 1132 El Centro Ave Napa CA 94558
1132 El Centro
NAPA, CA
707-888-1517
Zone 10 Region 4 Priority
Upper & Middle School
January 6 Fox Heath Equestrian Team Fox Heath Inc. 1395 Swamp Road, Furlong, PA
1395 swamp
Furlong, PA
607-434-5459
Zone 11 Region 5 Priority
Upper & Middle School

Prize List
January 6 Elvenstar Farm
Co-Host: Elvenstar OC
Elvenstar Farm 15618 Tierra Rejada Road Moorpark, CA 93021
1891 CHAPEL DR
CAMARILLO, CA
805-479-7310
Zone 10 Region 1 Priority
Upper & Middle School

Prize List
January 12
Date Host Location Contact Competition Type
January 12 Flying Change Fieldstone Meadows Horse Farm, 8379 Fieldstone Lane, Dallastown, PA 17313
8379 Fieldstone Lane
Dallastown, PA
717-487-8947
Zone 11 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
January 12 Team KMT
Co-Host: Pyramid Equestrian

**THIS SHOW WAS RESCHEDULED FROM 11/17/18 TO 1/12/19**
Shiloh West 10250 Crow Canyon Rd. Castro Valley, CA 94552
584 Silver Lake Dr.
Danville, CA
925-575-4818
Zone 10 Region 3 Only
Upper & Middle School

Prize List
January 13
Date Host Location Contact Competition Type
January 13 Flying Change Fieldstone Meadows Horse Farm, 8379 Fieldstone Lane, Dallastown, PA 17313
8379 Fieldstone Lane
Dallastown, Pennsylvania
717-487-8947
Zone 11 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
January 13 Heaven's Gate Farm Heaven’s Gate Farm 5590 Bradshaw Rd Pipersville, Pa 18947
5590 Bradshaw Rd
Pipersville, Pennsylvania
267-709-0234
Zone 11 Region 3 Priority
Upper & Middle School
January 13 Team KMT
Co-Host: Pyramid Equestrian

**THIS SHOW WAS RESCHEDULED FROM 11/18/18 TO 1/13/19**
Shiloh West 10250 Crow Canyon Rd. Castro Valley, CA 94552
583 Silver Lake Dr.
Danville, CA
925-575-4818
Zone 10 Region 3 Only
Upper & Middle School

Prize List
January 13 Team Foxfield Foxfield Riding School 1250 E Portrero Rd Westlake Village, CA 91361
PO BOX 3576
Westlake Village, CA
805-495-5515
Zone 10 Region 1 Only
Upper & Middle School
January 19
Date Host Location Contact Competition Type
January 19 Belmont Training Stable
Co-Host: Vintage Lane
Belmont Training Stable
2 School Way
Watsonville, CA
831-206-9707
Zone 10 Region 2 Priority
Upper & Middle School
January 20
Date Host Location Contact Competition Type
January 20 Fox Heath Equestrian Team Fox Heath Inc., 1395 Swamp Road, Furlong, PA
1395 swamp
Furlong, PA
607-434-5459
Zone 11 Region 5 Priority
Upper & Middle School

Prize List
January 20 Belmont Training Stable
Co-Host: Vintag Lane
Belmont Training Stable
2 School Way
Watsonville, CA
831-206-9707
Zone 10 Region 2 Priority
Upper & Middle School
January 20 North Peak Equestrian
1550 Castle Rock RD
Walnut Creek, California
415-359-5455
Zone 10 Region 3 Only
Upper & Middle School
January 26
Date Host Location Contact Competition Type
January 26 Flying Change

***DATE CHANGE FROM 11/11/2018***
Fieldstone Meadows Horse Farm, 8379 Fieldstone Lane, Dallastown, PA 17313
8379 Fieldstone Lane
Dallastown, 17313
717-487-8947
Zone 11 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
January 26 Elvenstar Farm
Co-Host: Elvenstar OC
Elvenstar Farm 15618 Tierra Rejada Road Moorpark, CA 93021
1891 CHAPEL DR
CAMARILLO, CA
805-479-7310
Zone 10 Region 1 Priority
Upper & Middle School
January 27
Date Host Location Contact Competition Type
January 27 Bergen Equestrian Center
Co-Host: Saddle Ridge Ridding Center
Bergen Equestrian Center, 40 Fort Lee Road, Leonia, NJ 07605
114 Oakdene Avenue
Teaneck , NJ
917-533-5722
Zone 11 Region 6 Priority
Upper & Middle School
January 27 Elvenstar Farm
Co-Host: Traditional Equitation School
Elvenstar Farm 15618 Tierra Rejada Road Moorpark, CA 93021
1891 Chapel Dr
Camarillo, CA
805-479-7310
Zone 10 Region 1 Priority
Upper & Middle School
February 2
Date Host Location Contact Competition Type
February 2 Grier School
Co-Host: Stoney Creek
Grier School, 2522 Grier School Rd., Birmingham, PA
2522 Grier School Road PO Box 308
TYRONE, PA
814-684-3000
Zone 11 Region 4 Priority
Upper & Middle School

Prize List
February 3
Date Host Location Contact Competition Type
February 3 Grier School
Co-Host: Stoney Creek
Grier School, 2522 Grier School Rd., Birmingham, PA
2522 Grier School Road PO Box 308
TYRONE, PA
814-684-3000
Zone 11 Region 4 Priority
Upper & Middle School

Prize List
February 9
Date Host Location Contact Competition Type
February 9 Zone 10 Region 2 Finals

**Please note this is a 2-day show from 2/9/19 - 2/10/19**
Ligara Farms
125 Banano Lane
Morgan Hill, AL
408-489-3414
Zone 10 Region 2 Only
Upper & Middle School
February 23
Date Host Location Contact Competition Type
February 23 Zone 10, Region 3 Finals
Co-Host: All 11 teams
TBD
1112 Nantucket Place
Modesto, CA
209-608-2255
Zone 10 Region 3 Only
Upper & Middle School
February 23 Zone 10 Region 4 Finals SET
1132 El Centro
Napa , AL
707-888-1517
Zone 10 Region 4 Only
Upper & Middle School
March 3
Date Host Location Contact Competition Type
March 3 Zone 10 Region 1 Finals Elvenstar Farm
1891 CHAPEL DR
CAMARILLO, CA
805-479-7310
Zone 10 Region 1 Only
Upper & Middle School
March 23
Date Host Location Contact Competition Type
March 23 Zone 10 Finals

**This is a 2 day show**
Rancho Murieta Equestrian Center
2519 34th Ave
SAN FRANCISCO, CA
510-551-5405
Zone 10 Only
Upper & Middle School

September 8
Date Host Location Contact Competition Type
September 8 Liberty Riding Academy
Co-Host: Skye Valley
Co-Host: Sequoia Hills Stars
**Closing Date Extended to 9/5/18**
Liberty Riding Academy 3648 Minniear Ave Modesto, CA 95357
3648 Minniear Ave
Modesto CA 95357
209-608-2255
Zone 10 Region 3 Only
Upper & Middle School

Prize List
September 8 Valley Brook Equestrian
Co-Host: Crystal Clear Equestrian
Co-Host: MDM Farms

*Closing date extended to 9/7/18*
Valley Brook Equestrian Center
1132 El Centro
Napa, CA
707-888-1517
Zone 10 Region 4 Only
Upper & Middle School

Prize List
September 9
Date Host Location Contact Competition Type
September 9 Liberty Riding Academy
Co-Host: Skye Valley
Co-Host: Sequoia Hills Stars
**Closing Date Extended to 9/5/18**
Liberty Riding Academy 3648 Minniear Ave Modesto, CA 95357
3648 Minniear Ave
Modesto, CA
209-608-2255
Zone 10 Region 3 Only
Upper & Middle School

Prize List
September 9 Valley Brook Equestrian
Co-Host: Crystal Clear Equestrian
Co-Host: MDM Farms

*Closing date extended to 9/7/18*
Valley Brook Equestrian Center
1132 El Centro
Napa, CA
707-888-1517
Zone 10 Region 4 Only
Upper & Middle School

Prize List
September 22
Date Host Location Contact Competition Type
September 22 Red Barn Team
Co-Host: Woodside

*Updated Judge as of 9/11. Alysia Niva*
Stanford Red Barn 100 Electioneer Road Stanford, CA 94305
641 Campus Dr.
Stanford, CA
714-642-6076
Zone 10 Region 4 Priority
Upper & Middle School

Prize List
September 22 Team Kimberden
Co-Host: Trinity Farm
Co-Host: Bay County
Kimberden Farm 5400 NW 110th Ave Ocala, FL 34482
5400 NW 110th Ave
Ocala, FL
865-235-8174
Zone 4 Region 7 Priority
Upper & Middle School

Prize List
September 22 West Licking District
Co-Host: Empress Valley
Co-Host: Bookmark
The Paddock Stables 459 Middleground Rd SW Pataskala, OH
459 Middleground Rd SW
Pataskala, OH
614-989-5717
Zone 5 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
September 23
Date Host Location Contact Competition Type
September 23 Woodside Team
Co-Host: Red Barn Team
Stanford Red Barn 100 Electioneer Road Stanford, CA 94305
641 Campus Dr
Stanford, CA
714-642-6076
Zone 10 Region 4 Priority
Upper & Middle School

Prize List
September 23 Team Kimberden
Co-Host: Bay County
Co-Host: Trinity Farm
Kimberden Inc.
5400 NW 110th Ave
Ocala, FL
865-235-8174
Zone 4 Region 7 Priority
Upper & Middle School

Prize List
September 23 West Licking District
Co-Host: Empress Valley
Co-Host: Hunters Court
The Paddock Stables 459 Middleground Rd SW Pataskala, Ohio
459 Middleground Rd SW
Pataskala, Ohio
614-989-5717
Zone 5 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
September 29
Date Host Location Contact Competition Type
September 29 Fortitude Farm Wills Park Equestrian Center, 11915 Wills Road Alpharetta, Georgia 30009
2422 Mayfield Way Ct
Buford, GA
770-654-2296
Zone 4 Region 3 Priority
Upper & Middle School

Prize List
September 30
Date Host Location Contact Competition Type
September 30 The Ethel Walker School
**Entries extended to 9/27**
The Ethel Walker School, 230 Bushy Hill Road Simsbury, CT
45 Woodland Street
Wethersfield, Ct
860-539-5621
Zone 1 Region 8 Priority
Upper & Middle School

Prize List
October 6
Date Host Location Contact Competition Type
October 6 Elvenstar Farm
Co-Host: Elvenstar - OC

**Entires extended until 5PM on October 5th**
Elvenstar Farm 15618 Tierra Rejada Road Moorpark, CA 93021
1891 CHAPEL DR
CAMARILLO, CA
805-479-7310
Zone 10 Region 1 Priority
Upper & Middle School
October 7
Date Host Location Contact Competition Type
October 7 North Country Horses
Co-host: North Country Equestrian Team
***Closing date extended to 10/5/18***
** Open to all IEA hunt seat members **
North Country Horses 438 Clark Rd Gansevoort, NY
438 Clark Rd
Gansevoort, NY
518-441-5959
Zone 2 Region 4 Priority
Upper & Middle School

Prize List
October 13
Date Host Location Contact Competition Type
October 13 Blue Fox Farms
Co-Host: Bayview Equestrian
Blue Fox Farms 14801 Old Chocolate Bayou Houston, Texas
14801 Old, Old Chocolate Bayou Rd.
Houston, TX
713-725-2920
Zone 7 Region 5 Priority
Upper & Middle School

Prize List
October 13 Strides Equestrian Team
Co-Host: Marian Nelson Equestrian
Co-Host: Oasis Equestrian
Equus Springs 100 Lynch Road Petaluma, CA
100 Lynch Road
PETALUMA, CA
707-799-5054
Zone 10 Region 4 Only
Upper & Middle School

Prize List
October 14
Date Host Location Contact Competition Type
October 14 Blue Fox Farms
Ch-Host: Bayview Equestrian
Blue Fox Farms 14801 Old Chocolate Bayou Houston, Texas
14801 Old, Old Chocolate Bayou Rd.
Houston, TX
713-725-2920
Zone 7 Region 5 Priority
Upper & Middle School

Prize List
October 14 Stone Gate Stables Equestrian Team
Co-Host: Unbridled Force
Stonefield Stables, 297 Hilltop Road, Coopersburg, Pa 18036
1451 N 40TH ST
ALLENTOWN, PA
610-972-9165
Zone 11 Region 5 Priority
Upper & Middle School

Prize List
October 14 Strides Equestrian Team
Co-Host: Marian Nelson Equestrian
Co-Host: Oasis Equestrian
Equus Springs 100 Lynch Road Petaluma, CA
100 Lynch Road
Petaluma, CA
707-799-5054
Zone 10 Region 4 Only
Upper & Middle School

Prize List
October 20
Date Host Location Contact Competition Type
October 20 White Rock
Co-Host: Under The Son Horsemanship
White Rock Ranch 295 Webb Rd Watsonville, CA
60 Summit Rd
Watsonville, California
408-314-5251
Zone 10 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
October 21
Date Host Location Contact Competition Type
October 21 Fieldstone Riding Club Rancho De Las Palmas 3566 Sunset Valley Rd Moorpark CA, 93021
1704 Rambling Rd
Simi Valley, CA
805-732-6656
Zone 10 Region 1 Only
Upper & Middle School

Prize List
October 21 White Rock
Co-Host: Under The Son Horsemanship
White Rock Ranch 295 Webb Rd Watsonville, CA
60 Summit Rd
Watsonville, California
408-314-5251
Zone 10 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
October 27
Date Host Location Contact Competition Type
October 27 Belmont Training
Co-Host: Westwind
Belmont Training Stable Monte Vista Christian School 2 School Way Watsonville, CA 95076
2 School Way
Watsonville, 95076
831-206-9707
Zone 10 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
October 28
Date Host Location Contact Competition Type
October 28 Durango Equestrian
Co-Host: Second Nature
Co-Host: Low Key

***Extended Closing Date to 10/24***

***THIS IS A 200+ RIDE SHOW***
Dream Park of New Jersey, 400 US Rte. 130 Logan Township, NJ 08085
310 Snowdon Court
Exton, PA
610-764-9656
Zone 11 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
October 28 Belmont Training
Co-Host: Westwind
Belmont Training Stable Monte Vista Christian School 2 School Way Watsonville, CA 95076
2 School Way
Watsonville, California
831-206-9707
Zone 10 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
November 3
Date Host Location Contact Competition Type
November 3 White Rock
Co-Host: Pebble Beach
White Rock Ranch 295 Webb Rd Watsonville, CA
295 Webb rd
Watsonville, California
408-314-5251
Zone 10 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
November 3 Honey Tree Equestrian Team
Co-Host: JM Equestrian (formally JS Equestrian)
Honey Tree Stables 3150 Lanes Mill Road Oxford, OH 45056
7250 Cedarcrest Drive
Liberty Township, OH
513-805-2101
Zone 5 Region 5 Priority
Upper & Middle School

Prize List
November 4
Date Host Location Contact Competition Type
November 4 Five Star Equestrian
Co-Host: Liberty Riding Academy
Rancho De Los Amigos 12350 Cull Canyon Road Castro Valley, CA 94552
14875 Bancroft Ave
San Leandro, CA
650-823-1210
Zone 10 Region 3 Only
Upper & Middle School

Prize List
November 4 White Rock
Co-Host: Pebble Beach
White Rock Ranch 295 Webb Rd Watsonville, CA
295 Webb rd
Watsonville, California
408-314-5251
Zone 10 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
November 4 Century Mill Equestrian Team
**Entries Extended Until 10/31!!**
Century Mill Stables 185 Century Mill Rd. Bolton, MA
185 Century Mill Road
Bolton, MA
203-451-9607
Zone 1 Region 3 Priority
Upper & Middle School

Prize List
November 4 Stone Gate Stables Equestrian Team
Co-Host: Unbridled Force
Stonefield Stables, 297 Hilltop Road, Coopersburg, Pa 18036
1451 N 40TH ST
ALLENTOWN, PA
610-972-9165
Zone 11 Region 5 Priority
Upper & Middle School

Prize List
November 4 North Country Horses North Country Horses 438 Clark Rd Gansevoort, New York
438 Clark Rd
Gansevoort, New York
518-441-5959
Zone 2 Region 4 Priority
Upper & Middle School

Prize List
November 4 Honey Tree Equestrian Team
Co-Host: JM Equestrian (formally JS Equestrian)
Honey Tree Stables 3150 Lanes Mill Road Oxford, OH 45056
7250 Cedarcrest Drive
Liberty Township, OH
513-805-2101
Zone 5 Region 5 Priority
Upper & Middle School

Prize List
November 10
Date Host Location Contact Competition Type
November 10 Wall Street Farm Wellington
Co-Host: Oxbridge Academy
Co-Host: Sporthorse Int
Jim Brandon Equestrian Center Forest Hill Blvd WPB, FL 33411
438 W Rambling Drive
Wellington, FL
561-628-0973
Zone 4 Region 5 Priority
Upper & Middle School

Prize List
November 10 Triple Bar Stables
Co-Host: Toni Venza Training
Ligara Farms 1690 San Pedro Ave Morgan Hill, CA 95037
125 Banano Lane
Morgan Hill, CA
408-489-3414
Zone 10 Region 2 Only
Upper & Middle School

Prize List
November 10 Flying Change

***CLOSING DATE EXTENDED TO 11/9***
Fieldstone Meadows Horse Farm 8379 Fieldstone Lane Dallastown, PA 17313
8379 Fieldstone Lane
Dallastown, PA
717-487-8947
Zone 11 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
November 11
Date Host Location Contact Competition Type
November 11 Wall Street Farm Wellington
Co-Host: Oxbridge
Co-Host: Sporthorse Int
Jim Brandon Equestrian Facility Forest Hill Blvd WPB, FL 33411
438 W Rambling Drive
Wellington, FL
561-628-0973
Zone 4 Region 5 Priority
Upper & Middle School

Prize List
November 11 Triple Bar Stables
Co-Host: Toni Venza Training
Ligara Farms 1690 San Pedro Ave Morgan Hill, CA 95037
125 Banano Lane
Morgan Hill, CA
408-489-3414
Zone 10 Region 2 Only
Upper & Middle School

Prize List
November 17
Date Host Location Contact Competition Type
November 17 Elvenstar
Co-Host: Elvenstar OC

*Show entries extended through 11/15*
Elvenstar Farm 15618 Tierra Rejada Road Moorpark, CA 93021
1891 Chapel Drive
Camarillo, CA
805-479-7310
Zone 10 Region 1 Priority
Upper & Middle School

Prize List
November 18
Date Host Location Contact Competition Type
November 18 Elvenstar Farm
Co-Host: Elvenstar - OC
Co-Host: Far West Farms
Elvenstar Farm 15618 Tierra Rejada Road Moorpark, CA 93021
1891 Chapel Dr
Camarillo CA
805-479-7310
Zone 10 Region 1 Priority
Upper & Middle School

Prize List
November 24
Date Host Location Contact Competition Type
November 24 Plainbrooke
co-host: Innova
co-host:Valley Mist

***ENTRIES CLOSED AS OF 11/14/2018- SHOW FULL***
Wyndsor Farm, 2550 Ridge Road, Elverson, Pa 19520
32 Buttonwood Lane
Spring City, Pa
610-564-1216
Zone 11 Region 3 Priority
Upper & Middle School

Prize List
November 24 Belmont Training
Co-Host: Spring Down
Belmont Training Stable at Monte Vista Christian School 2 School Way Watsonville, CA 95076
2 School Way
Watsonville, AL
831-206-9707
Zone 10 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
November 25
Date Host Location Contact Competition Type
November 25 Belmont Training
Belmont Training Stable at Monte Vista Christian School 2 School Way Watsonville, CA 95076
2 School Way
Watsonville, AL
831-206-9707
Zone 10 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
December 1
Date Host Location Contact Competition Type
December 1 Black Horse Stables
Co-Host: Windswept Acres
Co-Host: Bethel Farm
Black Horse Stables-Worcester: 1600 Potshop Rd., Norristown, PA
4241 New Hope Rd
Furlong, PA
267-304-5228
Zone 11 Region 3 Priority
Upper & Middle School

Prize List
December 1 Grier School
Co-Host: Winner's Glen
Grier School, 2522 Grier School Rd., Birmingham, PA
2522 Grier School Road PO Box 308
TYRONE, PA
814-684-3000
Zone 11 Region 4 Priority
Upper & Middle School

Prize List
December 1 Chestnut Hills
Co-Host: DVG Show Stables

**This show had been cancelled due to heavy rainfall making arenas unsafe for riding.**
Chestnut Hills Equestrian Center 30626 N River Rd. Bonsall CA 92003
30626 N River Rd
Bonsall, CA
760-310-1079
Zone 10 Region 1 Only
Upper & Middle School

Prize List
December 2
Date Host Location Contact Competition Type
December 2 Chestnut Hills
Co-Host: DVG Show Stables
Chestnut Hills Equestrian Center 30626 N River Rd. Bonsall CA 92003
30626 N River Rd
Bonsall, CA
760-310-1079
Zone 10 Region 1 Only
Upper & Middle School

Prize List
December 2 Grier School
Co-Host: Winner's Glen
Grier School, 2522 Grier School Rd., Birmingham, PA
2522 Grier School Road PO Box 308
TYRONE, PA
814-684-3000
Zone 11 Region 4 Priority
Upper & Middle School

Prize List
December 8
Date Host Location Contact Competition Type
December 8 East Texans
Co-Host: Summer Hill
Texas Rose Horse Park 14078 State Hwy 110 N Tyler, TX 75704
14078 State Hwy 110 N
Tyler, TX
817-683-8284
Zone 7 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
December 8 Elvenstar Farm
Co-Host: The Thacher School

**Entries have been extended until 12/3/18**
Elvenstar Farm 15618 Tierra Rejada Road Moorpark, CA 93021
1891 Chapel Dr.
Camarillo, CA
805-479-7310
Zone 10 Region 1 Priority
Upper & Middle School

Prize List
December 8 White Rock
Co-Host: BellaMar Training Stables
White Rock Ranch 295 Webb Rd Watsonville, CA
60 Summit Road
Watsonville, AL
408-314-5251
Zone 10 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List
December 9
Date Host Location Contact Competition Type
December 9 Heaven's Gate Farm
**SHOW IS CLOSED / AT CAPACITY AS OF 12/3**
Heaven's Gate Farm, 5590 Bradshaw Rd, Pipersville, Pa 18947
5590 Bradshaw Rd
Pipersville, Pennsylvania
267-709-0234
Zone 11 Region 3 Priority
Upper & Middle School

Prize List
December 9 East Texans
Co - Host: Summer Hill
Texas Rose Horse Park 14078 State Hwy 110 N Tyler, TX 75704
14078 State Hwy 110 N
Tyler, TX
817-683-8284
Zone 7 Region 2 Priority
Upper & Middle School
December 9 Elvenstar Farm
Co-Host: The Thacher School

**Entries have been extended until 12/3/18**
Elvenstar Farm 15618 Tierra Rejada Road Moorpark, CA 93021
1891 Chapel Dr.
Camarillo, CA
805-479-7310
Zone 10 Region 1 Priority
Upper & Middle School

Prize List
December 9 White Rock
Co-Host: BellaMar Training Stables
White Rock Ranch 295 Webb Rd Watsonville, CA
60 Summit Road
Watsonville, AL
408-314-5251
Zone 10 Region 2 Priority
Upper & Middle School

Prize List